Aylık Bülten  Ağustos 2020

Bayram Bitti, Yaşasın Çalışmak

Ekip olarak uzunca bir süredir beklediğimiz bayram tatilinin ardından tekrar iş başındayız. Fark etmişsinizdir bayram öncesi hengamesinde gümbürtüye gitmesin diye aylık bültenimizi de bayram sonuna erteledik. Tatil sonrası ilk günler yoğun geçecek diye düşündüğümüzden biraz da gecikerek yollamayı tercih ettik.

Yoğun ve verimli bir Temmuz ayı geçirdik. Yeni projelere imza attık; çalışmaya başladık. Yeni projelerden önce pek çok gizlilik sözleşmesi de imzaladığımızdan şimdilik sözünü edemediğimiz heyecanlı yeni işler var ekranlarımızda. Umuyoruz ki sonraki bültenlerimizde hepsini anlatacağız.

Siemens Healthineers

Uzunca bir süredir Siemens Sağlık yeni ismi ile Siemens Healthineers ile çalışıyoruz; medikal görüntüleme ve laboratuvar sistemleri alanında dünyanın en büyüklerinden olan müşterimizle gurur duyuyoruz. Röntgen, MR ve benzeri medikal görüntüleme cihazlarına sık sık işi düşen bir ekip olarak kendilerine ayrıca minnettarız. (Tahtaya vurun)

Atos

Avrupa'nın en büyük yazılım firmalarından ATOS ile çalıştığımızı söylemiş miydik? Hayır söylememiştik. Bu vesile ile söylemiş olalım.

Hitit

Hitit'in havacılık sektöründe yazılım geliştiren ve ihraç eden ilk Türk teknoloji şirketi olduğunu bilmeyeniniz yoktur değil mi:) Hitit'in web sitesini bize emanet etmiş olması da açıkçası bizim için gurur kaynağı.

Eylül Yaklaşıyor

Eylül tüm hızıyla geliyor; akıbeti bilinmez ama okulların açılışı ile birlikte zor ve dijitale her zamandan da çok ihtiyaç duyam bir yıl başlayacak. Hazır mısınız?

Hazır olmak ister misiniz?
Gelin görüşelim; hem mevcut durumunuzu hem de ihtiyaçlarınızı analiz edelim ve çözümler üretelim.

Hazır Mısınız?
Önümüzdeki aylar için önlemleriniz hazır mı? Gerek mevcut gerekse potansiyel müşterilerinize yeni ve dijital kanallar üzerinden dokunmaya hazır mısınız? Bize ulaşın bu süreçte size destek olalım.

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2020 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74