Aylık Bülten  Aralık 2020

Hoş Geldin Kış

Sadece evden çalıştığımız değil; evden çalışırken kombileri de açtığımız günlere geldik. O günler ki markalarımızın, müşterilerimizin mevcut yılı kapayıp bir sonraki senenin pazarlama planlarını ve bütçelerini hazırladığı; kalan bütçeyle ufak tefek çalışmaların yapıldığı; bir sonraki sene için birlikte masaya oturup kafa yorduğumuz günler... (Şair burada diyor ki; önümüzdeki senenin planlamasını tek başına yapıyorsanız, bencilliğe son verip ajansınızla çalışın ya da bu süreçlere dahil olup sizinle birlikte kafa yoran ajansları tercih edin.)

Birlikte ne yapabiliriz konuşmak isterseniz; tanıtım, pazarlama ve iletişim alanında ihtiyaçlarınız, sorunlarınız, heyecanlarınız ya da hezeyanlarınız varsa; biz her zaman buradayız... Ertelemeyin bir mesaj atıverin...

İzmir Zamanı Ne Zaman?

Soda* ekibindeki İzmirlilere, İzmir zamanını sorduk; "her zaman" dediler. Haksız değiller. Visitizmir.org projemizden sonra şimdi de İzmir Tanıtım Vakfı ile "İzmir Zamanı" Kampanyasında beraber çalışıyoruz. Haluk Bilginer'in etkileyici sesinden İzmir Zamanı'nı dinlemek için tıklayabilirsiniz...

Sütaş Izgarella Raflarda Yerini Aldı

İlk duyduğumuzdan beri midelerimizde meraklı bir gurultuya sebep olan Izgarella, sonunda raflarda yerini aldı. Elbette eş zamanlı olarak web sitesi de yayına başladı.
Sütaş'ın tüm internet mecralarını yöneten Soda*, Izgarella web sitesinin tasarımını ve geliştirmesini de üstlendi.

Raitech Soda* ile Anlaştı

Endüstriyel otomasyon alanında uzmanlaşmış bir yazılım firması olan Raitech ile çalışmaya başladık. Yerli ve yabancı pek çok üretim tesisine, öğrenen ve gelişen sistemler kuran Raitech'in tanıtım ve pazarlama stratejisini Soda* kuracak.

Hoşgeldin MB Akademi

Koçluk, Liderlik, Satış ana alanlarında faaliyet göstererek, kurumlara özel gelişim programları tasarlayan MB Akademi, dijital tanıtım malzemeleri ve sosyal medya yönetimi için Soda* ile anlaştı.
Koçluk ve Liderlik alanında çalışan markalarımızın artması bizi sevindiriyor. Onlar bizden; biz onlardan çok şey öğreniyoruz...

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2020 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74