Aylık Bülten  Haziran 2020

Eskisinden Daha Normaliz!

Normal Öldü, Yaşasın Normal!

Biz demedik; krallarıyla ilgili olarak 1422'de Fransızlar demiş. Bizse geçen ay olduğu gibi bu ay da işimizdeydik gücümüzdeydik. Zoom, Meet, Teams, Webex derken 1 Mayıs, 19 Mayıs ve bayram tatilleriyle ne olduğunu anlamadan Mayıs geçti gitti. Gözümüzü açtığımızda Haziran tüm normalliğiyle başladı. Bugün itibariyle ekibimizin bir kısmı ajansın kapılarını kırıp masalarında yerlerini aldı. (Ağlayarak masasını öpenleri gördü bu gözler)

Şaka bir yana; çalıştığımız markalar ile birlikte yürüttüğümüz "normalleşme iletişimi" çalışmaları tüm hızıyla sürerken bazı markalarımızla da Covid-19 iletişimine devam ediyoruz.

Ve elbette sert rüzgarların sevgili tohumları sarsmaya devam ettiği Mayıs ayında da portföyümüze yeni markalar eklendi.

Sumitomo Soda* ile Çalışmaya Başladı

Kepçe seyretmeyi sevmeyen yoktur herhalde. Biz geçtiğimiz aylarda kepçe değil ekskavatör demeyi, hatta ekskavatörü cümle içinde kullanmayı öğrendik. Sumitomo ve TSM Global'in sosyal medya alanında çalışmak için Soda*yı tercih etmesiyle mutlu olduk. Marka ziyaretlerimizin her seferinde ajanstan başka birilerinin sıraya girmesi çocukluktan hatıra ekskavatör sevgimizden.

Coronity Normalleşme Sürecinde Yanımızda

İlk gördüğümüzde "vallahi ben de düşünmüştüm" dedirten akıllı maske markası Coronity ile çalışmaya başladık. Sosyal medya yönetimini ve medya satın alma danışmanlığını üstlendiğimiz Coronity bu dönem bizi heyecanlandıran markalarımızdan.

Gastronometro ile Covid19'a Karşı

Bir Metro markası olan Gastronometro'nun lansman döneminde tasarladığımız web sitesini, işletmelerin Covid-19 ile mücadelelerinde yanlarında olmak adına hem içerik hem de fonksiyon olarak geliştirerek çorbaya biz de biraz tuz kattık.

SETS Levent Normale Döndü

Aslına bakarsanız daha önce de normal değillerdi. (Hangimiz normaliz ki?) Hocalarıyla, duruşuyla, bahçesiyle ve elbette ki kişiye özel ilgi ve alakasıyla bizi şaşırtmaya devam eden; gitsek de bahçesinde kahvemizi içip toplantı yapsak dediğimiz SETS Levent; birlikte yönettiğimiz onlarca canlı yayının ardından kapılarını açtı. Şimdi evde aldığımız kilolar düşünsün...

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2020 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74