Aylık Bülten  Mayıs 2020

İşçi Bayramımız Kutlu Olsun!

Cem Karaca'nın 1968 tarihli Resimdeki Gözyaşları albümünden Tamirci Çırağı parçasını dinleyerek hazırladık bu ayki bültenimizi. "İşçisin sen işçi kal..."

Soda* ekibi Nisan ayını da uzaktan çalışarak tamamladı. Planlara göre Mayıs’ta da ofiste olmayacağız. Fiziksel olarak görüşemesek de Zoom, Meet, Webex, Team, Skype gibi her türlü alternatif üzerinden toplantılarımız her zamankinden daha yoğun şekilde devam ediyor. Tüm ekip birbirimize ve size eskisinden daha da yakınız.

Bültenimizi hazırlarken "We Are Social" Nisan 2020 raporu yayımlandı. Rapor Covid-19 ile kullanıcıların dijital alışkanlıklarının dramatik şekilde değişmekte olduğunu da gözler önüne seriyor. Pandemi sonrasında da yeni kazanılan alışkanlıkların kalıcı olacağına dair beklenti gözardı edilemeyecek kadar yüksek. Verileri incelemek isterseniz; rapor için buraya tıklayabilirsiniz.

Sütaş Web Sitelerini Kime Emanet Etti?

Nisan ayı itibariyle Sütaş tüm kurumsal web sitelerini bilin bakalım kime emanet etti? Soda*ya... 2019'un son aylarında başlayan flörtümüz sonunda mutlu sona erdi. Sütaş siteleri ajansımızın içerik, front-end, web güncelleme, teknik destek ve bakım başlıklı Trello listelerinde yerlerini aldı.

Visit İzmir Yoluna Soda* ile Devam Ediyor!

Destinasyon pazarlama ve turizm alanında yaptığımız en keyifli işlerden Visitzmir.org önümüzdeki dönemde de yoluna Soda* ile devam ediyor. Kullanıcı deneyimi tasarımı aşamasından başlayarak tasarım, yazılım ve içerik işlerini en baştan yaptığımız Visitizmir.org, İzmir Kalkınma Ajansı ve İzmir Tanıtım Vakfı işbirliğiyle tüm web sitesi işletme süreçlerinde de yayınını Soda* ile sürdürüyor.

Evde Kal Rioba’sız Kalma

Metro Toptancı Market'in kendi markalarından Rioba ile bu dönemde #EvdeKal, Rioba'sız Kalma diyoruz. Düzenli organize ettiğimiz yarışmalarla instagram hesabı takipçilerimizin evde kahve keyiflerinin Rioba'dan olmasını sağlıyoruz.

Manyetik Kirlilikten Nasıl Kurtulacağız?

Aslında çevremizdeki manyetik kirlilikten korunmak sadece evde kaldığımı dönemde değil; her zaman büyük önem taşıyor. Çalıştığımız markalar için Covid-19 döneminde spordan sağlığa, diyetten hobilere kadar geniş bir yelpazede içerik üretirken kendimize de "Manyetik kirlilikten korunma yöntemleri" içeriği hazırladık. Tıklayıp indirebilirsiniz.

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2020 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74