Aylık Bülten  Mayıs 2021

Ne Çile Çektin Be Benjamin!

Kapandık, kapanmadık; ajansa gittik, gidemedik derken bahar aylarını yedik; nerdeyse yaza geldik iyi mi? Uzaktan çalışsak da boş durmadık; 2021'in en keyifli işlerinden birini mutfaktan çıkarıp sokağa saldık.

"UPTION'dan Ucuz Para Transferinin Uygun Yolu" diye kısaca(!) adlandırdığımız lansman kampanyasına "start" dedik.
Bir Aktifbank iştiraki olan UPT'nin Uluslararası Para Transferine ucuz, hızlı ve kolay bir çözüm olarak geliştirdiği UPTION uygulamasının lansman kampanyası Nisan'ın son günlerinde başladı.
Son günlerde yol kenarlarında, duraklarda metro istasyonlarında hatta toplu taşıma araçlarında görülmeye başlayan otostop çeken Benjamin Franklin, bir Soda* İstanbul marifeti. Benjamin'in transfer adına çektiği çileleri biraz görünür kıldık aslında.
Özellikle açık hava ve dijital mecralarda başlayan lansman kampanyasının tüm medya satın alma süreçleri de tarafımızda yürütüldü.

Siemens Healthineers'ın Çekim Gücü

Uzun süredir birlikte çalıştığımız markalarımızdan Siemens Healthineers'ın "Çekim Gücü" projesi çok etkilendiğimiz işlerden biri oldu. Görüntüleme cihazlarının çekim gücünü "Algoritmalar ve Bitkiler" isimli online sergide çok yaratıcı bir şekilde gözler önüne seren projenin web sitesini Soda* Istanbul (Biz yani) yaptık... Eserlerden elde edilecek gelirin KAÇUV'a bağışlandığı böyle değerli bir projede tuzumuzun olması bizi gururlandırıyor.

İnnova ile Hep Bir Arada

İnnova için pandemi sürecinin en başından beri hazırladığımız bilgilendirme bültenlerinin hepsini bir araya topladık. Sadece bir araya toplamakla kalmayıp bir mikro sitede herkesin kullanımına sunduk. Üretilen faydalı içeriği sadece İnnova çalışanlarıyla değil tüm internet kullanıcılarıyla paylaşma kararı alan markamıza teşekkür ediyoruz; bakın link burada...

Klüber Lubrication Türkiye Ajansını Seçti

Dünyanın önde gelen yağlayıcı markalarından Klüber Lubrication, Türkiye'deki dijital pazarlama faaliyetleri için Soda* İstanbul'u seçti.

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2021 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74