Aylık Bülten  Nisan 2020

Covid-19'un Şakası Yok

Soda* ekibi Mart ayını uzaktan çalışarak tamamladı. Planlara göre Nisan’da da ofiste olmayacağız. Ama bir yandan bakınca da her zamanki kadar hatta çok daha uzun süreler ofisteyiz. Trello, Zoom, Slack, WeTransfer, WhatsApp gibi kanallarda her zamanki gibi işimizde, gücümüzdeyiz.

On beş yıllık bir hayali, salgın döneminde gerçekleştiriyor; aylık bültenimizi yollamaya başlıyoruz. Arayı açtığımız dostlara yeniden merhaba; zaten günlük görüştüklerimize de yarın Zoom’dan görüşelim diyoruz…

İnnova Ajansını Seçti

Bir Türk Telekom iştiraki olan İnnova Bilişim Çözümleri; 1300 kişiyi aşan profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firması. Uluslararası standartlarda ürettiği çözümleri şimdiye kadar 4 kıtada 37 ülkeye ihraç etmeyi başaran innova 1999 yılından beri platform bağımsız çözümler sunuyor. Ve bilin bakalım Mart ayı itibariyle İnnova hangi ajansla çalışıyor…

Picus’un Videosu RSA 2020’ye Yetişti

2018’de marka esansı çalışmasıyla başlayıp tüm marka kimliğini yenilediğimiz; 2019’da Gartner tarafından “Cool Vendor” seçilen Picus için RSA 2020 öncesinde bir video animasyon çalıştık. Picus’un yaptığı onca şeyi 2 (iki) dakika içinde anlatmak, üstüne seslendirmek ve bunu saniye saniye senkron etmek iddialıydı. Başardık. Mutluyuz, gururluyuz.

Videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Hoş Geldin FileOrbis

Mart ayında markalarımız arasına katılan bir yeni start-up FileOrbis oldu. Onların yüzünden WeTransfer’le aramız açılmak üzere. Marka kimliğini yenilerken bir yandan da yeni web sitelerini tasarlıyoruz. Onlar kadar biz de heyecanlıyız.

Güle Güle Atlasglobal

2019 yılında birlikte çalışmaya başladığımız Atlasglobal günümüz ekonomik koşulları ile baş edemeyip Türk sivil havacılık sahnesinden çekilmeye karar vererek üzdü. Oysa daha ne güzel işler yapacaktık. Atlasglobal’den geriye elimizde bir yolcu uçağı kaldı. Güle güle Atlasglobal.

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2020 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74