Aylık Bülten  Ocak 2021

Hoş Geldin 2021

Koskoca bir yılı daha arkamızda bıraktık. Zor başlayan ama yolda toparlanan bir sene oldu Soda* için. Geriye dönüp baktığımızda "ucuz atlattık be" dediğimiz bir yıl değil kesinlikle. Yılın büyük kısmını uzaktan çalışarak geçirdiğimiz; ajansta aynı çatı altında olup sabah boyoz, öğlen pizza, öğleden sonra waffle paylaşmayı özlediğimiz bir yıl geride kaldı. (Yaşasın karbonhidrat)

2021 için ise çok heyecanlıyız. Aşağıda göreceksiniz; yeni markalar ve yeni projelerle girdik 2021'e... Bir kaç açık pozisyonumuz var; ekibimize katılacak arkadaşları bekliyoruz... Ve elbette bu bültenleri alıp da okuyan sizlerle yeni işler yapmak için heyecanlıyız.

Dolayısıyla iletişim ihtiyaçlarınız için bize ulaşın. Ertelemeden; boşlamadan hemen şimdi. İster arayın ( 02122244474 ) isterseniz iki satır mesaj atın ( info@sodamedya.com ) Bir türlü sıra gelmeyen o web sitesi yenileme işini; sosyal medyayı hareketlendirme konusunu, şu aklınızdaki dijital broşürleri ya da reklam kampanyasını bi konuşalım.

Unutmayın; bu yıl da çabucak geçecek.
Bizim kadar heyecanlı olduğunuz bir 2021 olsun...

Hoş geldin UPT

Yeni yılla birlikte hoş geldin dediğimiz yeni markamız UPT, yurt içine ve yurt dışına ucuz, hızlı ve güvenli para göndermeyi sağlayan; Türkiye'nin ilk lisanslı ödeme kuruluşu. Sadece biz değil, yurt dışındaki müşterilerimizi de heyecanlandıran bir iş birliğine başladık.

Paramita Partners

Marka esansı çalışmasıyla başladığımız süreçte, Paramita Partners için logo ve kurumsal kimlik malzemelerini tasarlamakla kalmadık, çok iddialı bir takvimde, kurumsal web sitelerini de yayına aldık. Tüm sunum ve benzeri tanıtım materyalleri de Soda* elinden çıktı.

Dr. Ömür Tekeli

Dr. Ömür Tekeli de yeni web sitesi için Soda*'yı seçti. Minimal invaziv cerrahi girişimlerinin yüksek kalite standartlarında ve ileri lazer teknolojileriyle yürütüldüğü, uluslararası geniş bir hasta portföyüne sahip kliniğinde hizmet veren Dr. Ömür Tekeli ile uzun bir işbirliğinin ilk adımını attık.

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2021 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74