Aylık Bülten  Ocak 2022

Heyecanlı Bir Yıl Başlıyor

En son Temmuz'da Soda*dan haberler verdiğimiz için yeni yıl vesilesiyle aylık (!) bültenimizi yollamak kaçınılmaz oldu. "Önce müşteri işleri gelir" düsturumuzu kısa bir süreliğine kulak arkası edip bültenimize odaklanalım dedik.

2021 tüm zorluklarına rağmen keyifli bir yıl oldu Soda* için. Yepyeni markalarla çalışmaya başladık; ekibimizi genişlettik; bu sefer tüm seneyi baştan sona uzaktan çalışarak geçirdik, tüm ajansı artık ofiste değil ofis dışında toplamayı seçtik.

Şöyle bir geri dönüp baktığımızda Türkiye Sigorta, Kendine Has, N11/Pet11 gibi yeni markalarla çalışmaya başladık, UPTION Lansman kampanyamızla işlerimizi hem dijital mecralarda hem de açıkhava mecralarında; şehrin pek çok yerinde görmenin keyfini yaşadık...

Yıl boyunca çoğunluğu uzaktan pek çok yeni markayla, yüzlerce yeni insanla tanıştık, hep "memnun olduk" o yüzden de 2022'ye çok heyecanlı girdik. Biliyoruz ki bu yıl portföyümüze birlikte keyfili işlere imza atacağımız pek çok yeni marka eklenecek. 2022'yi kutusundan çıkartırken kutusunda yazan talimatlara harfiyen uyduk:

"Ürün, tak-çalıştır özelliğine sahip olsa da çalıştırmadan önce kendisinden beklentilerinizi belirten temennilerde bulunursanız daha iyi çalışacaktır."

Bizim de bu yıldan beklentimiz öncelikle sağlık; sonra keyifli işbirlikleri, başarılı işler ve elbette mutluluk.

Geçen Ocak ayında dediğimiz gibi:

Unutmayın; bu yıl da çabucak geçecek.
Bizim kadar heyecanlı olduğunuz bir 2022 olsun...

Türkiye Sigorta Mutlu Müşteri Filmleri Yayında

Ülkemizin yedi bölgesinde çektiğimiz yedi filmle Türkiye Sigorta'nın mutlu müşterileriyle tanıştık; biz "memnun olduk" siz de tanışın istedik; yayınlanmış ilk dört filme linkten ulaşabilirsiniz. Diğer üç film için Türkiye Sigorta Youtube kanalını takip etmeyi unutmayın.

Pet 11 Yılbaşı Filmini Yaptık

Hayvan dostu bir ajans olarak Pet 11 'le yaptığımız işler bizi heyecanlandırıyor. Sadece ekibimiz değil ekibimizin küçük dostları da projede görev alabiliyor böylece. Pet11 için yaptığımız, kısa sürede yarım milyona yakın izleme alan yılbaşı filmimizin linkni şuraya bırakalım.

TAPV - Türkiye Aile Planlaması Vakfı

Sosyal sorumluluk projelerinde görev almayı seviyoruz. Geçtiğimiz ay TAPV ile çalışmaya başlamak bize keyif verdi. Ergen İletişimi konusunda pek çok malzeme ürettik kendilerine; ajansta ergen iletişimi konusunda muzdarip olan arkadaşlar vardı, iyi de oldu.

Soda* Neler Yapıyor

16. yaşını deviren Soda*nın son zamanlarda kimlerle, neler yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz..

Gelin tanışalım…

Copyright © 2022 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74