Aylık Bülten  Temmuz 2020

Yaz geldi şimdi ne olacak?

Ee? Yaz geldi? Hani ajans insanları yazın yatardı? Sadece ajans tarafı değil, hani marka tarafı da yazın kaybolurdu da "Eylül'de Gel" şarkıları söylenirdi? "Bektisukuuul dönemi için şöyle bir ekseküyşın düşünüyoruz" diye ağzını yayarak konuşan mini mini marka yöneticilerine ne oldu?

Biz işimizin başındayız; markalarımız da öyle gerek yıllardır çalıştıklarımız, gerek yeni çalışmaya başladıklarımız; konumdan bağımsız, hepimiz iş başındayız. Ne yalan söyleyelim keyfimiz yerinde. Uzaktan toplantıların bir kısmı artık yerine mesafeli ancak aynı mekanda toplantılara da bıraktı. Ekibimize yeni katılan arkadaşlarımız oldu.

Biznet ve Securrent Birleşti: Cyberwise Oldu

Marka kimliğinden web sitesine, basılı malzemelerinden doküman tasarımlarına kadar hizmet verdiğimiz Securrent ile Biznet birleşti yani Türkiye'nin ilk Siber Güvenlik Bütünleşmesi gerçekleşti. Biz ne mi yaptık? Son dakikada Cyberwise'a bir mini site yapıp açıverdik. Yolun açık olsun Cyberwise.

Geomas Web Sitesini Yeniliyor!

Dünyanın en büyük 5 geosentetik kil örtü üreticilerinden biri olan Geomas Geokompozit, yeni bir web sitesi için Soda*yı seçti. Yüzde yüz yerli sermayeli, Türkiye’nin en büyük kil örtü üreticisi olan Geomas'ın yeni web sitesi yaz sonunda yayında olacak.

İzmir'in Turuncu Çemberi Var

İzmir’in hijyen standardı uygulaması hayata geçirildi. Küresel salgının ardından kentteki turizm faaliyetlerinin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için Turuncu Çember sertifikası uygulanmaya başlandı. Turuncu Çember'in dijital iletişim stratejisi Soda* tarafından şekillendirildi.

Siemens "Onboarding" Dokümanları Artık Dijital

Pek çok firmanın insan kaynakları departmanıyla çok yakın çalıştığımızı anlatmıştık. (Yok yok anlatmadık; bunun için ayrı mailing yapıp işveren markası çalışmalarımızdan kurum içi iletişim projelerine; intranet tasarımından oryantasyon sunumlarına kadar yaptıklarımızı paylaşacağız.) Siemens de yıllardır çalıştığımız en sevdiğimiz global markalardan. Onboarding dokümanları yakın zamanda baştan sona etkileşimli hale geldi. Kim yaptı? Biz yaptık :)

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2020 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74