Aylık Bülten  Temmuz 2021

Kendine Has Bir Yaz Başladı!

Yine yaz geldi. Üstelik de gelmiyormuş gibi yaparken, tam biz de vazgeçmek üzereyken yaz geldi, tam geldi.

Soda* İstanbul ekibi olarak heyecanlıyız. Sadece yaz sebebiyle değil, ekibimize katılan yeni arkadaşlar sebebiyle heyecanlıyız, markalarımıza katılan yeni markalar, portföyümüze eklenen yeni işler sebebiyle heyecanlıyız.

Yeni filmler çektik; çok "Kendine Has" filmler oldu. Biz yazarken ayrı keyif aldık, çekerken ayrı. Evet; yazdığımız filmleri kendimiz çekiyoruz. Ajans içi bir prodüksiyon ekibimizin olmasının tadını çıkarıyoruz. Çektiğimiz filmlerin de sayısı artmaya başladı; bu da bizi heyecanlandıran diğer bir konu.

Yeni web siteleri yayına aldık bu ay, onaylanmasını heyecanla beklediğimiz tekliflere de yenilerini ekledik.

Markanız için her türlü iletişim ihtiyacını karşılamak üzere biliyorsunuz, buradayız. Bir mesaj yeter....

Kendine Has

Kendine has dört film yazdık, çektik, kurguladık; biz çok eğlendik. Hepsi de instagramlarda paylaşıldı ve beğeni topladı. Siz de tıklayıp seyretmek isterseniz; "bakınız şuradalar" ...

Securrent ME

Bizi düzenli takip edenler bilirler, siber güvenlik alanında yıllar içinde geliştirdiğimiz kaslarımız var. Portföyümüzde de pek çok siber güvenlik firması. Securrent ME de bunlardan biri; geçtiğimiz ay pek çok iletişim materyali yenilendi. Güzel oldu.

Level Up Eğitim

Siemens Healthineers Türkiye katkılarıyla, teknik eğitimler vermek üzere yayına aldığımız Level Up Eğitim, geçtiğimiz ay eğitimlerine başladı. Biz de sosyal medya iletişimine... Heyecanla takipteyiz. Eğitimler bazen o kadar cazip oluyor ki manyetik rezonansa ilgi duyan arkadaşlarımız var...

2M Kablo

6 kıtada 80’den fazla ülkeye ihracat yapan, kablo sektöründe Türkiye’nin global markalarından biri olan 2M Kablo'nun tanıtım filmi bir Soda* İstanbul yapımı olarak tamamlandı. Buradan seyredebilirsiniz.

Ömür Tekeli Kliniği Web Sitesi

Diamond Lyft, Jawline Dolgu, Emsculpt, Power Combination gibi yeni terimler öğrendik. Hepsini Dr. Ömür Tekeli Kliniği'nin web sitesini yenilerken öğrendik.

Soda* Neler Yapıyor?

15. Yaşına hızla yaklaşan Soda*nın son zamanlarda neler yaptığına, kimlerle yaptığına göz atmak isterseniz tıklayıp ufak bir sunum indirebilirsiniz.

Covid döneminde yapamadığınız iletişim faaliyetleriyle ilgili önerilerimiz için de buraya tıklayabilirsiniz...

Gelin tanışalım…

Copyright © 2021 soda* All Rights Reserved.
info@sodamedya.com | 0(212)224 44 74