Copy
 
img
 
 
 
Nefis ve bol yağmurlu bir kasım ayını geride bıraktık. Kasım, Soda* için yıl dönümü demek. Bu yıl ise her zamankinden daha da özeldi çünkü Soda* 18 yılı geride bırakıp reşit oldu. 18 yıl içinde, aynı çatı altında iş yaptığımız pek çok arkadaşımızla birlikte yağmurlu bir kasım akşamında geride bıraktığımız 18 yılı ve yeni yaşımızı kutladık.

+18 partimiz yolu Soda’dan geçmiş pek çok profesyoneli bir araya getirirken bizlere de bu 18 yılda birlikte çalıştığımız markaların kulaklarını çınlatma imkânı verdi. Belki buraya yüzlerce markayı sığdırmak mümkün olmayacak ama yine de;

Sinema.com, Sokakta.com, Studyoimge.com, Superonline Oyun (4S), Siemens, Siemens Sağlık, Türkiye Sigorta, Danone, Turkcell, Akbank, Google, Kantar, Metro, Gastronometro, Rioba, Anadolu Sağlık, Petrol Ofisi, Bomonti, HİB, Study in Türkiye, Arçelik, Superonline, İnnova, Hitit, Crane, Atos, Picus Security, Cyberwise, QDelivery, Quik, Fileorbis, Leadport, iCron, Demandtex, Geomas, Aktif Bank, UPT, Uption, Actecon, İzmir, Sütaş, Global IT, Weoll, Orhan Irmak, Wilo, Daikin, Darphane, Eczacıbaşı, Vitra, TEB Faktoring, Atlasjet gibi çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz markaları, sıralamasına hiç kafa yormadan saymak bizi mutlu edecek.
 
 
img
Yeni yaşımızı bugüne kadarki en güçlü ekibimizle karşılarken aramıza katılan yeni arkadaşlarımıza da hoş geldiniz dedik; tüm ekibimize bir kere daha seslenmiş olalım; hoş geldiniz, iyi ki bizimlesiniz.

Videomuz İçin Tıklayın
 
 
 
Yılın son ayına girerken hem çalıştığımız markalarla yıllık değerlendirmelerimizi yapıyor hem de 2024’e hazırlanıyoruz. Siz de 2024 için bütçe planlarınızı yaparken; kampanya, prodüksiyon, dijital ihtiyaçlar ve projelerinizi oluştururken ihtiyaç duymanız halinde Soda* burada.

Tüm kasım ayı boyunca Guns N’ Roses’dan November Rain mırıldandık. Aylık bülteni ve kasım ayını November Rain ile kapayalım gider ayak sizin de dilinize dolayalım istedik.

Don’t you think that you need somebody
Don’t you think that you need someone
Everybody needs somebody
You’re not the only one…
You’re not the only one…
 
quote
 
Dinlemek İçin Tıklayın
 
 
Her Türlü Yaratıcı Çözüm İhtiyacınız İçin
18 Yıldır Olduğu Gibi Her Zaman Buradayız…
 
 
 
logo
 
Copyright © 2023 Soda* İstanbul, All rights reserved.